گت بلاگز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به کار خود برسید، از قول من حرفی نزنید / موتلفه با جمنا اختلاف دارد ، انتقاد صریح میرسلیم از باهنر

نامزد حزب موتلفه درانتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه کسی جرات نمی‌کند تقاضای کناره گیری کند گفت: حزب موتلفه پیش از اینکه جمنا نامزدهای خودر ا معرفی کند من

به کار خود برسید، از قول من حرفی نزنید / موتلفه با جمنا اختلاف دارد ، انتقاد صریح میرسلیم از باهنر

انتقاد صریح میرسلیم از باهنر: به کار خود برسید، از قول من حرفی نزنید /موتلفه با جمنا اختلاف دارد

عبارات مهم : ایران

نامزد حزب موتلفه درانتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه کسی جرات نمی کند تقاضای کناره گیری کند گفت: حزب موتلفه پیش از اینکه جمنا نامزدهای خودر ا معرفی کند من را معرفی کرده و پای تصمیم خود خواهد ایستاد.

به گزارش ایسنا، سید مصطفی میرسلیم صبحگاه امروز در نشست خبری خود در پاسخ به این پرسش که آیا شما به نفع سایر نامزدهای اصولگرا کنار خواهید رفت، اظهار کرد: نیت وهدف جمنا با موتلفه یکسان است ولی سلایق ما باهم اختلاف دارد واین مردم هستند که باید گزینش کنند کدام سلیقه مورد نطر آنهاست.

به کار خود برسید، از قول من حرفی نزنید / موتلفه با جمنا اختلاف دارد ، انتقاد صریح میرسلیم از باهنر

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا به گفته آقای باهنر قرار است شما در انتخابات کناره گیری کنید تصریح کرد: تصمیمات من باید از زبان من و موتلفه بیان شود و شخص دیگری حق ندارد از قول ما حرفی بزند. باهنر خوب است به کارهای خودش برسد. ما آمادگی خود را جهت خدمت به مردم اعلام کرده ایم و تا آخر ایستاده ایم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا از انتخابات به نفع سایر اصولگرایان کناره گیری نمی کنید بیان کرد: مهمترین علت من جهت حضور در انتخابات مشاهده حقوق مردم بر زمین هست. ماکه با هم دشمنی نداریم میخواهیم گوی سبقت را جهت خدمت رسانی به مردم از یکدیگر برباییم. مردم باید تشخیص دهند که چه کسی می تواند بهتر خدمت کند.ما به ائتلاف اعتقاد داریم ولی ائتلاف موقع وجا دارد و ما از همکاری اصولگرایان استفاده خواهیم کرد،ولی به هر حال در سلیقه دچار اختلاف هستیم.

نامزد حزب موتلفه درانتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه کسی جرات نمی‌کند تقاضای کناره گیری کند گفت: حزب موتلفه پیش از اینکه جمنا نامزدهای خودر ا معرفی کند من

میرسلیم در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه اگر مرحوم عسگراولادی هم زنده بود تصمیم موتلفه جهت مسابقه با سایرا صولگرایان را قبول می کرد، گفت: من خودم واژه اصولگرایی را درست کردم لیکن کار ما مبتنی بر اصول هست. حالا عده ای اصولگرایی ا به خود بسته اند در حالی که ما سرمنشأ اصولگرایی هستیم. اگر مرحوم عسگر اولادی نیز زنده بود از ما حمایت می کرد.

این فعال سیاسی اصولگرا رونق بازار کار و تولید، ایجاد اشتغال، مقابله با قاچاق و واردات بی رویه و فساد، فاصله گیری از خام فروشی، پیگیری به مناطق مرزی کمتر برخوردار، توجه به اقوام و مذاهب، تعامل دولت و مجلس، حل مسئله اشتغال و مسکن جوانان، بهره گیری از جوانان در دولت خود و ایجاد زمینه جهت جذب سرمایه داخلی و خارجی را از برنامه های مهم خود ذکر کرد.

وی همچنین راجع به رابطه با اروپا و آمریکا نیز اظهار کرد: ما با همه کشورهای صلح دوست همکاری خواهیم کرد و بر مبنای حفظ استقلال و بدون خودباختگی مبادلات تجاری، فرهنگی و سیاسی نیرومند با کشورهای اروپایی خواهیم داشت، ولی مخالف این هستیم که کشور عزیزمان ایران بازار مصرف کالاهای خارجی شود. در مورد اصلاح روابط با آمریکا نیز باید بگویم که این پرسش را باید از خود آمریکایی ها بپرسید، لیکن تاکنون آنها هیچ اهتمامی جهت به رسمیت شناختن حقوق مردم کشور عزیزمان ایران نداشته اند.

به کار خود برسید، از قول من حرفی نزنید / موتلفه با جمنا اختلاف دارد ، انتقاد صریح میرسلیم از باهنر

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی نیز راجع به همکاری این حزب با کشورهای کمونیستی، گفت: ما از جبهه ای که علیه آمریکا و روش های استکباری آنها شکل بگیرد استقبال می کنیم و در همین زمینه با کره شمالی، چین و ونزوئلا همکاری داریم.

وی در مورد برجام نیز خاطرنشان کرد: تلاش های فراوانی از سوی دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران انجام شد تا حقانیت ملت ما جهت همه مردم دنیا آشنا شود. ولی متأسفانه آمریکا با روی کار آمدن رییس جمهور خود پایبندی به برجام نشان نداد. برجام جهت ما یک معاهده ای است که جنبه بین المللی دارد و ما زیاد از تعهدات خود به آن عمل کرده ایم. اکنون طرف برابر باید پاسخگو باشد که آیا به تعهدات خود عمل نکرده است.

نامزد حزب موتلفه درانتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه کسی جرات نمی‌کند تقاضای کناره گیری کند گفت: حزب موتلفه پیش از اینکه جمنا نامزدهای خودر ا معرفی کند من

میرسلیم راجع به دلایل ایجاد رکود در کشور گفت: توجه دولت جهت کنترل تورم بدون توجه به آثار منفی اش مثل ایجاد رکود و همچنین تحریم های خارجی و عدم آمادگی صنعت جهت شرایط بحرانی از دلایل ایجاد رکود هست. ما با تکیه بر نیروی جوان کشور و مدیرانی که خودباخته نباشند می توانیم این مسئله را حل کنیم.

وی درخصوص رشد اقتصادی کشور نیز اظهار کرد: از دولت تمجید می کنم که آرزوی خود را رسیدن به رشد ۸ درصدی اعلام کرده هست. ولی عمده این رشد از درآمدهایی است که از فروش نفت حاصل می شود. من فروش نفت خام را سیاست خود نمی دانم و باید از خام فروشی فاصله بگیریم و از نفت و گاز به عنوان سرمایه استفاده کنیم.

به کار خود برسید، از قول من حرفی نزنید / موتلفه با جمنا اختلاف دارد ، انتقاد صریح میرسلیم از باهنر

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه این نشست در پاسخ به این پرسش که مهمترین نقد به دولت را چه می دانید و سرسخت ترین رقیب شما در انتخابات چه کسی هست، تصریح کرد: دولت با این پیش فرض که می توان با غرب به توافق دست یافت راه حل آسانی جهت اداره کشور برگزید، گویی با فروش نفت می شود کشور را اداره کرد. ولی چون این پیش فرض ها محقق نشد و تحریم ها لغو نشد، دولت نتوانست به آنچه می خواهد دست پیدا کند. پرسش من این است که دولت هنگامی که ذات آمریکا را می آشنایی آیا گول آنها را خورد و چهار سال وقت سوزی کرد. ما برونگرایی را نفی نمی کنیم ولی نباید درونزایی را هم فراموش کنیم. همچنین جهت این دولت مسایل آرمانی مطرح نبود.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ما در موتلفه نخستین گروهی بودیم که با روحانی بعد از انتخابش به عنوان رییس جمهور دیدار داشتیم و همواره نصایح مورد نیاز را به وی کرده ایم، افزود: ما به این دولت انتقاد داریم و دولت را رقیب خود دانسته و معتقدیم باقی ماندن این دولت جهت چهار سال آینده به ضرر کشور است.

میرسلیم راجع به برنامه خود جهت یارانه ها نیز گفت: قانون هدفمندی یارانه ها باید درست اجرا شود، من اولویت را به محرومان می دهم و آنچه به محرومان می رسد زیاد خواهد شد ولی به یارانه تولید نیز توجه خواهم کرد.

وی در خصوص جهت گیری اش نسبت به سینما، هنر و اینترنت تصریح کرد: جهت ارتقای فرهنگ، هنر و سینما تلاش می کنیم ولی با بی بندوباری، شلختگی هنری و ابتذال مخالفیم و از همه فرهنگ دوستان توقع داریم به ما یاری دهند. سینما و فرهنگ باید در جهت خدمت به مردم با حفظ آرزوی بزرگ های انقلاب اسلامی و قانون اساسی باشد.

این فعال سیاسی اصولگرا در خصوص اینترنت نیز گفت: اینترنت زمینه ای جهت اطلاع رسانی است ولی دارای آسیب هایی هم هست. با تولیدات نرم افزاری مناسب به وسیله جوانان کشورمان باید به گونه ای اقدام کنیم که این آسیب ها را حل کنیم.

در ادامه خبرنگاری اینگونه پرسید که آیا روسای جمهور در کشور عزیزمان ایران بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری خود به حاشیه می روند که میرسلیم در پاسخ گفت: من به مردم وعده داده ام که گرفتار خودکامگی نمی شوم. اینکه به جز آیت الله خامنه ای و شهید رجایی سایر روسای جمهور دچار خودکامگی شده است اند به این علت بوده که مواظبت های حزبی از آنها انجام نشده هست. من اگر رییس جمهور شوم یک فرد نخواهم بود بلکه یک حزب من را خواهد پایید تا از خطوط صحیح منحرف نشوم.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در آخر راجع به نامه خود در خصوص تخلفات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: این در ذات من نهفته است که نمی توانم با تخلف کنار بیایم. موارد تخلفی زیادی پیش آمده که من آنها را پیگیری کرده ام. در این مورد به عنوان عضوی از مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان را پیگیری کردم. در اسفند ۹۳ به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفتم که چه تخلفاتی در شهرداری های پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام می شود که او گفت دست روی دل من نگذار که در شهرداری ها واویلا هست. من اعتقاد دارم که برادر دست بجنبان و با تخلفات مقابله کن. ما نباید از این تذکرات ناراحت شویم، اگر من هم تخلفی انجام دادم باید به من تذکر داده شود. هر کسی که دچار تخلف شد باید آن را جبران کند نه اینکه با دروغ و تزویر عمل کند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | آمریکایی | انتخابات | رییس جمهور | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود

تصویر مربوط به دانلود به کار خود برسید، از قول من حرفی نزنید / موتلفه با جمنا اختلاف دارد ، انتقاد صریح میرسلیم از باهنر

نویسنده : getblogs