گت بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رضاییان بمب نقل و انتقالات استقلال ، رامین آبی‌پوش می‌شود؟

به گزارش خبرآنلاین؛ رامین رضاییان درست در روزهایی که باید خودش را مهیای حضور در مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس می کرد از پرسپولیس جدا شد و در لحظاتی که سرخ پوش

رضاییان بمب نقل و انتقالات استقلال ، رامین آبی‌پوش می‌شود؟

رامین آبی پوش می شود؟/ رضاییان بمب نقل و انتقالات استقلال

عبارات مهم : بازیکن

رامین رضاییان رابطه اش را با پرسپولیسی ها قطع کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ رامین رضاییان درست در روزهایی که باید خودش را مهیای حضور در مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس می کرد از پرسپولیس جدا شد و در لحظاتی که سرخ پوشان مشغول مراسم خوش حالی و پایکوبی در ورزشگاه آزادی بودند وی در کمپ تیم های ملی تمرین اختصاصی می کرد.

رضاییان بمب نقل و انتقالات استقلال ، رامین آبی‌پوش می‌شود؟

رضاییان که خودش را در قهرمانی پرسپولیس سهیم می دانست حتی در اینستاگرامش به هم تیمی هایش تبریک هم گفت ولی تصویر العمل هایی منفی برانکو به حضور این بازیکن در مراسم خوش حالی قهرمانی ،حرف عجیب احمدزاده مبنی بر وصله ناجور تیم در برنامه ۹۰ و کنایه های بی آخر سید جلال و مهدی طارمی به او باعث شد تا رامین همان خبر تبریک را هم از صفحه اش پاک و تمامی بازیکنان پرسپولیس را در اینستاگرام آنفالو کند.

این آخر ماجرای رامین رضاییان با پرسپولیس بود ولی کار او تازه شروع شده است هست. کمتر کسی است که نداند بازیکنی که مدعی است از لیگ هلند پیشنهاد دارد روزی یک استقلالی بوده و حتی در دیدار استقلال و راه آهن با گرفتن پیراهن فرهاد مجیدی علاقه اش به این بازیکن و رنگ آبی را نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ رامین رضاییان درست در روزهایی که باید خودش را مهیای حضور در مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس می کرد از پرسپولیس جدا شد و در لحظاتی که سرخ پوش

رضاییان اگر چه هنوز یک یاغی در فوتبال کشور عزیزمان ایران نشده ولی رفتارهای او در این سال های اخیر نشان داده او می تواند به یک یاغی بزرگ تبدیل شود. به خصوص هنگامی که که شایعه بازگشت فتح الله زاده بعد از آخر لیگ به آبی پوشان شنیده می شود. مردی که مهدی هاشمی نسب را با ۴ گل زده به استقلال آورد و مدعی شد او را آوردم تا بازی استقلال و پرسپولیس حداقل مساوی شود و پرسپولیس در دربی گلزن نداشته باشد.

شاید بی علت نیست که استقلالی ها هر روز عنوان می کنند که با یک بازیکن مهم پرسپولیس به توافق رسیده اند و با این حربه در حال آماده کردن ذهن هواداران خود هستند. شاید رضاییان همان بازیکنی باشد با فتح الله زاده استقلالی شود و جای وریا غفوری را بگیرد که منصوریان این آخرهای از مصدومیت های پیاپی او خسته شده است است.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | رضاییان | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | رامین رضاییان

دانلود

تصویر مربوط به دانلود رضاییان بمب نقل و انتقالات استقلال ، رامین آبی‌پوش می‌شود؟

نویسنده : getblogs