گت بلاگز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری زوم «اسپیلبرگ» جهت اسکار ۲۰۱۷

تاریخ پخش فیلم تازه «استیون اسپیلبرگ» با بازی «مریل استریپ» و «تام هنکس» اعلام شد.

زوم «اسپیلبرگ» جهت اسکار 2017

زوم «اسپیلبرگ» جهت اسکار ۲۰۱۷

عبارات مهم : تاریخ

تاریخ پخش فیلم تازه «استیون اسپیلبرگ» با بازی «مریل استریپ» و «تام هنکس» اعلام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، این فیلم که هنوز نامی جهت آن گزینش نشده است از تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ به صورت محدود اکران خود را شروع می کند تا بتواند در فصل حوایز سینمایی و بویژه جوایز اسکار حضور یابد و سپس از تاریخ ۱۲ ژانویه و یک هفته بعد از جوایز سینمایی گلدن گلوب اکران گسترده خود را کلید خواهد زد.

زوم «اسپیلبرگ» جهت اسکار ۲۰۱۷

این فیلم راجع به روزنامه نگارانی است که در سال ۱۹۷۱ میلادی دولت وقت آمریکا را به علت افشای اسناد محرمانه مربوط به پنتاگون به چالش کشیدند. داستان فیلم راجع به «بن بردلی» دبیر نشریه واشنگتن پُست و یک ناشر به نام «کترین گراهام» است که دولت آمریکا را به باعث حق گزارش دادن مجموعه ای از اسناد بحث برانگیز در سال ۱۹۷۱ به چالش کشیدند.

«تام هنکس» قرار است در نقش «بن بردلی» و «مریل استریپ» در نقش «کترین گراهام» بازی کند.

تاریخ پخش فیلم تازه «استیون اسپیلبرگ» با بازی «مریل استریپ» و «تام هنکس» اعلام شد.

این اسناد طبقه بندی شده است و سری راجع به مطالعه ای تازه و اطلاعاتی بسیار حیاتی راجع به جنگ ویتنام بود. «بردلی» و «گراتهام» درگیر مبارزه حقوقی در این پرونده شدند، در حالی که «دنیل السبرگ» تحلیلگر نظامی و افشاکننده مهم این اسناد دستگیر و متهم به توطئه و جاسوسی شد.

فیلم هایی راجع به روزنامه نگاران شجاع همواره مورد توجه اعضای آکادمی اسکار بوده هست، همانطور که در سال ۲۰۱۵ فیلم «اسپاتلایت» موفق به کسب اسکار عالی ترین فیلم شد و فیلم «شب بخیر و موفق باشی» در ۲۰۰۵ و «همه مردان مدیر جمهور» در سال ۱۹۷۶ درچندین بخش نامزد کسب جایزه اسکار شدند.

«اسپیلبرگ» که سال گذشته فیلم نه چندان موفق «غول بزرگ مهربان» (BFG) را ساخت، چندین پروژه سنینمایی روی میز دارد و هم اکنون در مراحل نهایی تولید فیلم علمی تخیلی «شماره یک آماده» و همچنین مرحله پیش تولید فیلم «ربودن ادگاردو مورتارا» است.

زوم «اسپیلبرگ» جهت اسکار ۲۰۱۷

این کارگردان مشهور سینمای دنیا که آخرین بار با فیلم «لینکلن» با بازی «دنیل دی لوئیس» در سال ۲۰۱۲ توانست نامزد جایزه اسکار شود، پیش از این در سال ۱۹۹۳ با فیلم «فهرست شیندلر» و در سال ۱۹۹۸ با فیلم «نجات سرباز رایان» دو جایزه اسکار عالی ترین فیلم و یک اسکار کارگردانی را از آن خود کرده است.

واژه های کلیدی: تاریخ | جایزه | آمریکا | اسکار ۲۰۱۷ | روزنامه | سینمایی | جوایز اسکار | نامزد اسکار | روزنامه نگار

دانلود

تصویر مربوط به دانلود زوم «اسپیلبرگ» جهت اسکار ۲۰۱۷

نویسنده : getblogs