گت بلاگز

گت بلاگز اخبار اجتماعی ناجا جهت حفاظت از صندوق‌های رای آمادگی کامل دارد

فرمانده ناجا با تاکید بر آمادگی پلیس جهت تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، گفت: جهت حفاظت از صندوق‌های رای همکاران من آمادگی کامل را دارند.

ناجا جهت حفاظت از صندوق‌های رای آمادگی کامل دارد

ناجا جهت حفاظت از صندوق های رای آمادگی کامل دارد

عبارات مهم : آمادگی

فرمانده ناجا با تاکید بر آمادگی پلیس جهت تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، گفت: جهت حفاظت از صندوق های رای همکاران من آمادگی کامل را دارند.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در دومین روز از بیست و دومین همایش فرماندهان، روسا و مدیران ناجا که با حضور آیت الله لاریجانی مدیر قوه قضائیه برگزار شد با اشاره به زیاد کردن کشف اجناس قاچاق در سال گذشته گفت: خوشبختانه در سال گذشته در کشف کالای قاچاق زیاد کردن ۵۰ درصدی داشتیم، ولی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری این میزان کشفیات راضی کننده نیست و ما باید مبارزه با کالای قاچاق را در مبدا شروع کنیم.

ناجا جهت حفاظت از صندوق‌های رای آمادگی کامل دارد

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: برخورد با کشف کالای قاچاق با حمایت قوه قضائیه محقق تر می شود و باعث می شود تا ما بتوانیم جدی تر با قاچاق کالا مبارزه کنیم. خوشبختانه با همکاری و هماهنگی خوبی که فرماندهان ناجا با قوه قضائیه دارند همه چیز به خوبی پیش می رود.

سردار اشتری با اشاره به حمایت قوه قضائیه از ناجا خاطرنشان کرد: هنگامی که نیروهای ناجا با آسیب هایی مواجه می شوند این حمایت ها می تواند نتیجه های خوبی به همراه داشته باشد. تا با تلاش ها و هماهنگی های صورت گرفته، ماموریت های خوبی انجام شود.

فرمانده ناجا با تاکید بر آمادگی پلیس جهت تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، گفت: جهت حفاظت از صندوق‌های رای همکاران من آمادگی کامل را دارند.

وی با تاکیدبر آمادگی پلیس جهت تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، گفت: نیروی انتظامی در این زمینه آمادگی دارد و از مدت ها قبل کارها خود جهت تامین امنیت انتخابات و زیاد کردن همکاری و برگزاری با شکوه انتخابات را انجام داده است.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه آمادگی ماموران در روز انتخابات و بعد از آن ادامه خواهد داشت، گفت: جهت حفاظت از صندوق های رای همکاران من آمادگی کامل را دارند.

واژه های کلیدی: آمادگی | انتخابات | قاچاق کالا | قوه قضائیه | کالای قاچاق | نیروی انتظامی | کشف کالای قاچاق | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود

تصویر مربوط به دانلود ناجا جهت حفاظت از صندوق‌های رای آمادگی کامل دارد

نویسنده : getblogs